PASŪTĪJUMA UN PIEGĀDES NOSACĪJUMI / Preču pasūtīšana / Preču pasūtīšana

Preču pasūtīšana

Preču pasūtīšana

Kad Jūs esat izvēlējušies sev vēlamo preci un daudzumu, nospiežot „Ielikt iepirkumu grozā”. Nospiežot „Checkout” Jūs varēsiet pārbaudīt sava iepirkumu groza saturu, pasūtīto preču daudzumu, cenu un apmaksas summu. Nospiežot „Mainīt iepirkuma groza saturu” iespējams mainīt pasūtīto preču daudzumu. Kad Jūs esat izvēlējušies visas vēlamās preces un to daudzumus, nospiežot „Nākamā lapa” aizpildot visu prasīto kontaktinformāciju un izvēloties apmaksas veidu un atzīmējot, ka Jūs piekrītat līguma nosacījumiem, spiediet „Nākamā lapa”. Nākamajā lapā parādīsies visa informācija par Jūsu pasūtījumu, preču saraksts, daudzums un cenas, apmaksas veids, Jūsu kontaktinformācija. Rūpīgi pārbaudiet visu. Ja atrodat kādu kļūdu, nospiežot „Iepriekšējā lapa” atgriežaties Jūs interesējošajā lapā un izlabojat radušos kļūdu. Ja visa informācija ir pareiza, tad spiežat „Apstiprināt” un Jūsu pasūtījums tiks nodots mums. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu pārstāvis sazināsies ar Jums, lai vienotos par preču piegādes laiku.

Apmaksa

Pie mums ir iespējami sekojoši apmaksas veidi:
- skaidrā naudā preču piegādes brīdī;
- ar pārskaitījumu, izmantojot internetbanku, vai jebkurā bankā pēc rēķina, kuru mēs Jums izsūtīsim. Pēc apmaksas saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par preču piegādes laiku;

Garantija.

Visām precēm ir ražotāja garantijas.

Preču atgriešana.

Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam, uzmanīgi pārbaudīt Jūsu pirkumu saņemšanas brīdī, pirms parakstiet kvīti vai pavadzīmi. Pēc LR likumdošanas pircējam ir tiesības atgriezt iegādāto preci 14 kalendāro dienu laikā. Atgriežot preci ir jāievēro noteikumi, kuri ir paredzēti likumā „Patērētāju tiesību aizsardzība”. Patērētājs atbild par preču saglabāšanu un kvalitāti atļautajā atgriešanas laika periodā.
Piegādātājs ir tiesīgs atteikt pircējam preču atgriešanā vai ieturēt kompensāciju gadījumā, ja prece nav oriģinālajā iepakojumā, vai iepakojums ir bojāts, ja prece ir bijusi ekspluatācijā vai/un bojāta. Ja pasūtītājs atsakās no preces, nauda par piegādi netiek atgriezta.
Pircējs var atteikties no pasūtītās preces un nepieņemt to no kurjera ja:
- piegādātā prece neatbilst pasūtītajai;
- piegādātajai precei beidzies derīguma termiņš;
- piegādātā prece nav atbilstošas kvalitātes (brāķis, nav preču izskata, bojāts iepakojums).
Ja ir konstatēts kaut viens no minētajiem iemesliem, preču atgriešanu uz noliktavu apmaksā piegādātājs. Ja pircējs atsakās pieņemt preci no kurjera bez augstāk minētajiem iemesliem, preču atgriešanu uz noliktavu apmaksā klients,
- Rīgas robežās – 10.00 EUR
- Rīgas rajona robežās – 18.00 EUR
- Citur Latvijā – 29.00 EUR

Atpakaļ ...

gab.